VRÁCENÍ PENĚZ DO 30 DNŮ

Ke každé objednávce bezpečnostního setu nabízíme prodlouženou garanci bezplatné výměny zboží nebo vrácení peněz až do 30 dnů od jeho převzetí.

  • Nevyznáte se v množství parametrů souvisejících se Systemem AJAX?
  • Zařizujete dům nebo byt a chcete si zboží nejprve vyzkoušet, dříve, než investujete větší částku do nákupu komplexního systému AJAX?
  • Máte obavy z kvality nebo deklarovaných vlastností výrobků?

Je pochopitelné, že i přes velké množství informací o našich produktech, nic nenahradí možnost zboží vyzkoušet přímo na místě, kam má být instalováno. Proto našim zákazníkům, kteří zvolí některý ze způsobů plateb předem, nabízíme kromě odborného poradenství i možnost zboží vyzkoušet a případně jej do 30 dnů bez udání důvodu vrátit.

Při vracení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) platí ustanovení Obchodních podmínek a reklamačního řádu.

Důležité informace při vracení zboží

Zákazník má právo, v rámci prodloužené lhůty 30 dnů, zboží rozbalit a odzkoušet obdobně, jako při nákupu v klasickém kamenném obchodě, a to v rozsahu nezbytném pro zjištění povahy, vlastností a fungování zboží. Spotřebitel je však odpovědný za případné snížení hodnoty zboží.

Při vrácení prosíme kupující, aby vyplnili reklamační protokol a připravili nepoškozené zboží, včetně příslušenství a originálu dokladu o koupi a následně nás kontaktoval.

Kupující je povinen vrátit zboží v původním obalu a zajistit takové balení při přepravě, aby nedošlo k poškození zboží. Děkujeme.