O NÁS

Naším cílem je dokázat, že bezpečnost a pohodlí mohou být snadno dosažitelné a cenově dostupné... 

 

Pomůžeme vám s výběrem a vždy vyslyšíme vaše přání!

 

Naším úkolem je nacházet, vybírat a nabízet Vám opravdu užitečné a jednoduché vybavení – takové, se kterým budete mít chuť samostatně pracovat!

Věřte nám, že není jednoduché najít správný alarm nebo kameru pro záznam videa, které by současně plnily nároky na funkčnost, skvělý moderní design, jednoduchou instalaci a konfiguraci a to všechno také s nízkými pořizovacími náklady. Ale uděláme pro Vás vždy maximum a doufáme, že budete zcela spokojeni.

 

Můžete nám věřit

 

Vždy se můžete spolehnout na naše zkušenosti při hledání optimálního technického řešení pro Váš bezpečnostní systém nebo inteligentní dům. Nezáleží na tom, jak je velký – pokoj, byt, chata, kancelář nebo sklad – vždy máme několik nápadů, jak zajistit, aby byl náš systém spolehlivý, funkční, krásný a cenově dostupný.

 

Kdykoliv

 

Můžete zavolat nebo poslat e-mail s dotazy a zaručeně dostanete odpověď. Protože si vážíme každého dotazu!

Naším cílem je dokázat, že bezpečnost a pohodlí mohou být snadno dosažitelné a cenově dostupné! Časy extrémně složitých systémů postupně mizí. Budoucnost je v zařízeních, které si můžete za pár minut koupit a samostatně nakonfigurovat. A my uděláme vše pro to, aby se tato vize stala skutečností. Zapojte se i Vy, pro jednodušší, zajímavější a hlavně bezpečnější budoucnost.

 

Náš tým

 

1_photo

Jakub Jícha

zákaznický servis / prodejní specialista

 

2_photo

Ivan Dědov

Co-founder / Hlavní nákupčí 

 

Certifikat AJAX