2 hodnocení

IMOU IP kamera Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G-Imou

IP kamera vnitřní, digitální zoom, detekce pohybu, zasílání e-mail notifikací, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a cloud platforma, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 130,7 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 10 m,, slot pro MicroSD kartu max. 128 GB, připojení přes WiFi, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině, napájení Ze sítě

Skladem (> 5 ks)
Kód: 885
Značka: IMOU
2 594,24 Kč
Kategorie: Otočné PTZ kamery
Záruka: 3 roky
Prostředí montáže: Vnitřní
Typ pouzdra: PTZ
Rozlišení: 2MP
Typ objektivu: monofokální (fix focus)
Snímač: 1/2.7″
Ohnisková vzdálenost: 3.6 mm
Šířka záběru: 81-90 ° (fix focus)
Délka IR přísvitu (max.): 10 m
Citlivost: Standardní
Barevné provedení: Bílá
Bezdrátová konektivita: Wi-Fi
Mikrofon: Integrovaný mikrofon
Reproduktor: Integrovaný reproduktor

Vnitřní IP kamera Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G s detekcí pohybu

Potřebujete zvýšit zabezpečení vašeho majetku pomocí kamerového systému? Pak vám můžeme vřele doporučit IP kameru Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G, která nabízí nejen vysokou kvalitu záznamu klidně i za snížených světelných podmínek, ale i oboustrannou hlasovou komunikaci. Pro záznam důležitých událostí pak můžete využít SD kartu nebo kameru napojit na placené cloudové služby.

1 920 × 1 080 px

Rozlišení kamery

130,7°

Zorný úhel

128 GB

Max. kapacita SD karty

Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G

IP kamera Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G umí záznam až ve Full HD rozlišení

Kamera Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G disponuje Full HD rozlišením, integrovaným mikrofonem i reproduktorem a IR dosvitem až do vzdálenosti 10 metrů. Plusové body získává kamera i za možnost rotace v úrovni až 355° horizontálně a až 90° vertikálně. Navíc máte k dispozic až 3násobné zoomování.

Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G

Přehledná mobilní aplikace

Ke kameře Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G získáte i přehlednou mobilní aplikaci s možností přijímat okamžité notifikace o pohybu ve snímaném prostoru. Výhodou je fakt, že výrobce připravil pro aplikaci i české jazykové rozhraní.

Připojení pomocí rychlé WiFi nebo LAN

Kameru Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G je pochopitelně nutné připojit k domácí síti. Lze využít vestavěnou WiFi s přenosovým standardem 802.11b/g/n/ac. Data však lze posílat i po kabelu díky přítomnosti 100Mbps ethernetu. Bohužel kamera neumí PoE napájení, proto je nutné zajistit v její blízkosti elektrickou zásuvku nebo dotáhnout prodlužovací kabel.

Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G

Oboustranná komunikace

Vidíte na kamerovém záznamu, že váš pes doma zlobí? Není nic jednoduššího, než na něj přes kameru Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G promluvit. Stejně tak dobře můžete promluvit i na nezvaného hosta.

Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G

Automatické zaostření

Kameru Dahua IMOU Ranger Pro Z IPC-A26Z-5G se zcela automaticky zaostří na cílový objekt, který se pohybuje ve střeženém prostoru.

 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: