16 hodnocení

IMOU IP kamera RANGER PRO IPC-A26HP-V2

IP PTZ otočná kamera Ranger přináší živý monitoring ve FullHD (1920 x 1080) kvalitě. Otáčí se maximálně o 355°, náklon je pak 90°. Podporuje nejnovější kompresi H.265, díky které se sníží nároky na přenos dat a úložiště až o 50%.

Detekce pohybu nebo vstupu do oblasti.

Díky možnost zasílání alarmových notifikací při detekci pohybu máte odkudkoliv maximální přehled o tom, co se před kamerou děje.

Ranger Pro Z podoporuje Smart Tracking, automaticky zaostří a sleduje pohybující se objekty. V průběhu sledování přibližuje a oddaluje tak, aby zabrala cíl co nejlépe.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 482
Značka: IMOU
1 945,68 Kč
Kategorie: Otočné PTZ kamery
Záruka: 3 roky
Prostředí montáže: Vnitřní
Typ pouzdra: PTZ
Rozlišení: 2MP
Typ objektivu: monofokální (fix focus)
Snímač: 1/2.7" Progressive Scan CMOS
Ohnisková vzdálenost: 3.6 mm
Šířka záběru: 81-90 ° (fix focus)
Délka IR přísvitu (max.): 10 m
Citlivost: Standardní
Barevné provedení: Bílá
Bezdrátová konektivita: Wi-Fi
Mikrofon: Integrovaný mikrofon
Reproduktor: Integrovaný reproduktor

 

Vnitřní IP kamera Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H s detekcí pohybu

Potřebujete zvýšit zabezpečení vašeho majetku pomocí kamerového systému? Pak vám můžeme vřele doporučit IP kameru Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H, která nabízí nejen vysokou kvalitu záznamu klidně i za snížených světelných podmínek, ale i oboustrannou hlasovou komunikaci. Pro záznam důležitých událostí pak můžete využít SD kartu, síťový rekordér nebo kameru napojit na placené cloudové služby.

1 920 × 1 080 px

Rozlišení kamery

89°

Zorný úhel

128 GB

Max. kapacita SD karty

Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H

IP kamera Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H umí záznam až ve Full HD rozlišení

Kamera Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H disponuje Full HD rozlišením, integrovaným mikrofonem i reproduktorem a IR dosvitem až do vzdálenosti 10 metrů. Plusové body získává kamera i za možnost rotace v úrovni až 355° horizontálně a až 90° vertikálně.

Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H

Přehledná mobilní aplikace

Ke kameře Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H získáte i přehlednou mobilní aplikaci s možností přijímat okamžité notifikace o pohybu ve snímaném prostoru. Výhodou je fakt, že výrobce připravil pro aplikaci i české jazykové rozhraní.

Připojení pomocí WiFi nebo LAN

Kameru Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H je pochopitelně nutné připojit k domácí síti. Lze využít vestavěnou WiFi s přenosovým standardem 802.11b/g/n. Data však lze posílat i po kabelu díky přítomnosti 100Mbps ethernetu. Bohužel kamera neumí PoE napájení, proto je nutné zajistit v její blízkosti elektrickou zásuvku nebo dotáhnout prodlužovací kabel.

Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H

Oboustranná komunikace

Vidíte na kamerovém záznamu, že váš pes doma zlobí? Není nic jednoduššího, než na něj přes kameru Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H promluvit.

Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H

Automatické zaostření

Kameru Dahua IMOU Ranger Pro IPC-A26H se zcela automaticky zaostří na cílový objekt, který se pohybuje ve střeženém prostoru.

 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: