11 hodnocení

IMOU IP kamera LOOC IPC-C26E se sirénou a LED svítilnou

IP kamera LOOC přináší živé sledování ve 2MP (1920 x 1080) rozlišení. Podporuje nejnovější kompresi H.265, díky které se sníží nároky na přenos dat a úložiště až o 50%. Certifikace IP65 umožňuje použití kamery v různých prostředích.

 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 484
Značka: IMOU
1 698,84 Kč
Kategorie: Venkovní IP kamery IMOU
Záruka: 3 roky
Prostředí montáže: Vnitřní, Venkovní
PoE napájení: Ne
Provedení: Bullet
Rozlišení: 2.0 Mp
Typ objektivu: Pevné ohnisko
Ohnisková vzdálenost: 2.8 mm
Snímač: 1/2.7″
Další funkce: Vestavěný reproduktor, Wi-Fi, Vestavěný PIR senzor, Vestavěný mikrofon, MicroSD, Vestavěná LED svítilna, Vestavěná siréna
Dosvit IR přísvitu:: 10m
Dosvit IR přísvitu: 10m
Provedení kamery: Bullet
IMOU IP kamera LOOC IPC C26E
Novinka Tip

DAHUA IMOU LOOC IPC-C26E

Venkovní IP kamera Dahua IMOU New Bullet IPC-C26E s ochranou IP65

Potřebujete zvýšit zabezpečení vašeho majetku pomocí kamerového systému? Pak vám můžeme vřele doporučit IP kameru Dahua IMOU New Bullet IPC-C26E, která nabízí nejen vysokou kvalitu záznamu klidně i za snížených světelných podmínek, ale i zvýšenou odolnost proti povětrnostním podmínkám. Pro záznam důležitých událostí pak můžete využít SD kartu, síťový rekordér nebo kameru napojit na placené cloudové služby.

1 920 × 1 080 px

Rozlišení kamery

111°

Zorný úhel

128 GB

Max. kapacita SD karty

Dahua IMOU New Bullet IPC-G26E

IP kamera Dahua IMOU New Bullet IPC-C26E umí záznam až ve Full HD rozlišení

Kamera Dahua IMOU New Bullet IPC-C26E disponuje Full HD rozlišením, integrovaným mikrofonem i reproduktorem a silnou LED svítilnou. Potenciální záškodníky může kamera Dahua IMOU New Bullet IPC-C26E vyplašit pomocí 110dB sirény.

Dahua IMOU New Bullet IPC-G26E

Přehledná mobilní aplikace

Ke kameře Dahua IMOU New Bullet IPC-C26E získáte i přehlednou mobilní aplikaci s možností přijímat okamžité notifikace o pohybu ve snímaném prostoru. Výhodou je fakt, že výrobce připravil pro aplikaci i české jazykové rozhraní.

Připojení pomocí WiFi nebo LAN

Kameru Dahua IMOU New Bullet IPC-C26E je pochopitelně nutné připojit k domácí síti. Lze využít vestavěnou WiFi s přenosovým standardem 802.11b/g/n. Bohužel kamera neumí PoE napájení, proto je nutné zajistit v její blízkosti elektrickou zásuvku nebo dotáhnout prodlužovací kabel.

Dahua IMOU New Bullet IPC-G26E

Oboustranná komunikace

Vidíte na kamerovém záznamu, že váš pes doma zlobí? Není nic jednoduššího, než na něj přes kameru Dahua IMOU New Bullet IPC-C26E promluvit.

Dahua IMOU New Bullet IPC-G26E

Zvýšená odolnost proti povětrnostním vlivům

Kameru Dahua IMOU New Bullet IPC-C26E lze pochopitelně umístit například na fasádu domu a nijak jí to neuškodí. Splňuje totiž zvýšenou odolnost dle standardu IP65. IP kamera tak obstojí i v drsných povětrnostních podmínkách včetně deště, sněhu, intenzivního chladu a tepla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: