DOPRAVA A PLATBA

cart-shipping-3

ZPŮSOBY DOPRAVY

Zásilková služba PPL (ČR)

- 99 Kč

- Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost PPL, která Vám doručí balíček již do druhého dne. Objednávky přijaté v pracovní dny odesíláme následující pracovní den. 

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Máte tak možnost sledovat pohyb balíčku na stránkách dopravce.
Doručovatel se s Vámi v den doručení nejdříve spojí a domluvíte se na předání. V případě, že nebudete doma, můžete se domluvit na doručení balíku na jiné místo v rámci města (záleží na řidiči), nebo v jiný čas.


Společnost PPL rozváží zpravidla v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hod., a dodává i ve večerních hodinách od 17:00 do 21:00 hod. Večerní doručení je možné pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete zde.
 

 

Zásilková služba DPD (Slovensko)

- 6 €

- Doprava zdarma při nákupu nad 200 €

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost DPD, která vám doručí balíček do druhého dne (Slovensko 1-2 dny). Objednávky přijaté v pracovní dny odesíláme následující pracovní den.

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Máte tak možnost sledovat pohyb balíčku na stránkách dopravce. Doručovatel se s vámi v den doručení nejdříve spojí a domluvíte se na předání, v případě, že nebudete doma můžete se domluvit na dovozu balíku na jiné místo v rámci města (záleží na řidiči) nebo v jiný čas.

Společnost DPD rozváží zpravidla v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hod.

 

Osobní odběr Uloženka

- 59 Kč / 4 € - ČR / Slovensko

- Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč / 200 € - ČR / Slovensko 

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě Uloženka. Balíček můžete vyzvednout následující pracovní den po obdržení potvrzovacího emailu a SMS. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky.

 

Osobní odběr Zásilkovna

- 59 Kč / 4 € - ČR / Slovensko

- Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč / 200 € - ČR / Slovensko 

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě Zásilkovna. Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu a SMS. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky.

cart-ssl-3

ZPŮSOBY PLATBY

Platební brána Global Payments (platba kartou, Google Pay, Apple Pay)

- bez poplatku

Platba kartou probíhá přes zabezpečenou platební bránu společnosti Global Payments a je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje vaší platební karty tedy zadáváte přímo na zabezpečené platební bráně. My k těmto údajům nemáme přístup, a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci. Na platební bráně Global Payments je možné platit všemi standardními platebními kartami (VISA, VISA Electron, MasterCard a další).

Bankovní převod

- bez poplatku

Jedná se o klasický bankovní převod mezi českými bankami. Po dokončení objednávky zašleme e-mailem informace k platbě převodem. Platbu bankovním převodem očekáváme do 7 dnů, ale doporučujeme platbu provést ihned. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na náš účet.

Bankovní účet CZK: 5738669379/0800
IBAN: CZ88 0800 0000 0057 3866 9379
BIC/SWIFT: GIBACZPX

Dobírka

- bez poplatku

Platíte při převzetí balíku od zásilkové služby nebo v rámci osobního odběru (Uloženka a Zásilkovna). Maté možnost platit hotově nebo kartou.

cart-money-3

Vrácení peněz až do 30 dnů (Platí jen pro AJAX)

Ke každé objednávce setu nabízíme prodlouženou garanci bezplatné výměny zboží nebo vrácení peněz až do 30 dnů od jeho převzetí.

  • Nevyznáte se v množství parametrů souvisejících se Systémem AJAX?
  • Zařizujete dům nebo byt a chcete si zboží nejprve vyzkoušet, dříve, než budete investovat větší částku do nákupu komplexního systému AJAX?
  • Máte obavy z kvality nebo deklarované svítivosti výrobků?

Je pochopitelné, že i při množství zveřejněných informací o našich produktech, nic nenahradí možnost zboží vyzkoušet přímo na místě, kam má být instalováno. Proto našim zákazníkům, kteří zvolí některý ze způsobů platby předem, nabízíme kromě odborného poradenství, i možnost zboží vyzkoušet a případně jej do 30 dnů bez udání důvodu vrátit.

Při uplatňování vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) platí ustanovení Obchodních podmínek a reklamačního řádu.

Důležité informace při vrácení zboží

Zákazník má právo, v rámci prodloužené lhůty 30 dnů, zboží rozbalit a odzkoušet obdobně, jako při nákupu v klasickém „kamenném“ obchodě a to v rozsahu nezbytném pro zjištění povahy, vlastností a fungování zboží. Spotřebitel je ale odpovědný za případné snížení hodnoty zboží.

Při vrácení prosíme kupující, aby vyplnili reklamační protokol, připravili si nepoškozené zboží včetně příslušenství a originálu dokladu o koupi a kontaktovali nás.

Kupující je povinen vrátit zboží v původním obalu a zajistit takové balení při přepravě, aby nedošlo k poškození zboží. Děkujeme.

 

V případě dotazů jsme Vám k dispozici každý pracovní den 9:00 - 18:00 hod

na čísle 296 183 091 / 771 162 062, nebo na e-mailu: info@asecuritylab.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení